SK Přestavlky : Jankov 4:2 (3:1)

Sestava: Sedláček – Konopiský – Berounský, Košař, Randa – Trubač, Sládek, Tvrdý – Chocholoušek M., Kaňka, Petržílka

Branky: Petržílka 2x, Chocholoušek M., Trubač

Střídali: Hulínksý, Tesárek

Do zápasu jsme vstoupili smolně, když ve 3. minutě si na našem vápně zbytečně hrál s míčem Karlos, jankovští ho o míč obrali a z blízka prostřelili Sala – 0:1. Pochopitelně jsme se snažili co nejrychleji odpovědět. To se nám povedlo po deseti minutách, když naši akci přesnou střelou zakončil Pažit – 1:1. Hrál se vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Hosté dokonce po jedné šanci rozvlnili síť, naštěstí pro nás stál skórující hráč v ofsidu. Hned z protiútoku po neuznaném gólu se urodilo na druhé straně. Máca utekl svým strážcům a zakončil přesně – 2:1. V této části zápasu jsme začínali být mírně nebezpečnější než hosté, ale i tak jsme si museli dávat velký pozor v obraně. Nakonec se nám do konce poločasu podařilo náskok navýšit, když se podruhé v zápase trefil Pažit - 3:1. Do kabin jsme tedy šli s dvoubrankovým vedením.

Druhá půle byla více bojovná a moc fotbalových okamžiků již vidět nebylo. Přenechali jsme hostům iniciativu, především jsme bránili a chodili do rychlých protiútoků. Po jednom takovém protiútoku se ocitl sám před brankářem Pažit, ale přestřelil. A jak už tomu tak bývá, opět se ukázalo staré známé „nedáš, dostaneš“. Hosté využili naši chybu a snížili – 3:2. Po vstřelené brance hosté ucítili šanci a dostali nás pod tlak. Salo nás ovšem několika výbornými zákroky podržel. Otevřená obrana hostů nám přinesla několik šancí, ovšem v té největší zklamal Pažit a odmítl tak hattrick. Uklidnění do našich řad přišlo až necelých deset minut před koncem. Vláďa s Tomášem vybojovali míč pro Fildu, ten ho postrčil na rozeběhnutého Jirku a ten od postranní lajny vyslal nečekanou střelu, která s pomocí břevna skončila za zády Fáčka v jankovské brance – 4:2. Po této brance jsme už zápas dovedli k našemu vítězství.